Yükleniyor..
Ziyaret Kaydı Oluşturuluyor..
Lütfen Bekleyiniz...
Ürün sepete eklenmiştir.
Geri
Menüler
Geri
KVKK Menü
Geri
Ziyaret Menü
Geri
Anasayfa Kategoriler Arama 0 Sepetim Hesabım
Balonevi Tanıtımı İçin Tıklayınız
Balonevi Ürün Tanıtımı İçin Tıklayınız!
08:00 - 17:30 WhatsApp ile iletişime geç
WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilmek İçin Tarayıcınızdan WhatsApp Web'e Giriş Yapmanız Gereklidirx.

Hakkımızda

Balonevi, Eylül 2001'de kuruldu
Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldik.

Nitelikli ve Teknolojide İddialı Üretim
Avrupa standartlarındaki üretim kalitemiz ile çeşitli ebat ve şekillerdeki ürünlerimizin yanı sıra dünyada yeni, Türkiye'de tek olan dört renk serigraf baskı teknolojimize, kısa süre önce çepeçevre baskı teknolojisini de ekledik.

6" balondan 45" jumbo balona, 12" kalp'ten, punch balona kadar tüm imalatımız dünya standartlarında olup doğal lateksten imal edilmektedir. Şimdilik aylık 20 milyon adetlik üretim kapasitemizin yanında, 10 milyon adetlik serigraf baskı kapasitesine sahibiz. Dünyada 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasında yer alıyoruz. 23 cm. yuvarlak ve kare, 29 cm. büyük kare kağıt tabaklarımız artık Balonevi tesislerinde üretilmektedir. 8oz kağıt bardaklarımızda artık Balonevi tesislerinde üretilmektedir. Halen testleri devam folyo balon imalatımız ise çok yakında seri üretime başlayacaktır.

Balonevi’nde, kendi bünyemizdeki araştırma-geliştirme çalışmalarımız ve Tübitak Teknoloji Geliştirme Projesi destekleri ile ürettiğimiz “Suyla Açmalı Tam Otomatik Balon Üretim Makinamızda” dünya standardlarında üretim yapıyoruz. Özellikle, halk arasında protein alerjisi olarak bilinen duruma sebep olan Nitrozamine, modern üretim ekipmanlarımız sayesinde kritik seviyenin çok altında gerçekleşmektedir.

Balon üretiminde ve serigraf baskı teknolojisinde “dünya teknolojisinin bir adım önünde olmak” iddiasına sahibiz.
Zengin Çeşit ve Yenilikçi Yaklaşım Balon dekorasyonu yapan tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan “balon gazı”, “kup-çubuk”, “elektrikli ve plastik balon şişirme ekipmanları”, “temalı ve temasız folyo balonlar”, ”özel şekilli lateks balonlar”, “PVC gökyüzü balonları”, ” yer balonları”, “fly tüpler”, “parti ürün ve aksesuarları” nı Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizde üretiyor, gerektiğinde ise yurt dışından temin ediyoruz.

Balonevi’nde balon kadar eğlenceli bir başka ürün daha üretilir; köpük balon. Köpük balonları, sıvı dolum, kapak kapatma, etiket yapıştırma ve toplama tamburundan oluşan makinamızda üretmekteyiz. Üretim ilkelerimiz arasında ilk sırada yer alan insan sağlığına saygı düsturuyla, köpük balonlarımızın sıvısında kullanılan tüm kimyasallar için ayrı ayrı analiz sertifikaları aldık. Karışımları sonrasında da gerekli standardlara uygunluğu için test ve analizleri titizlikle yapmaktayız.

Baskılı balonda farklılık yarattığımız “çaça balon” yenilik arayışımızın bir ürünü. Patentli ürünümüz “tek parça balon çubuğu” da öyle.

Yenilikçi yaklaşımımızın ve ilklerimizin bir ürünü de “Mağazalarımız” ...
Şimdilik 9 ilde 20 mağazayla Balonevi Parti Store Mağazalarımız da Türkiye’de bir ilk.
Parti ve kutlamalarınız için ihtiyaç duyacağınız +10.000 ürünü mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz.

Geniş Lisanslı Karakter Portföyü
Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı balon üreticisiyiz. 2004 yılında, lateks balonlar ve parti ürünlerini kapsayan Disney lisansını alarak, perakende ürün gamımızı daha da zenginleştirdik. O günden bugüne her geçen gün artan lisans portfüyümüzle, hali hazırda Walt Disney lisansında Mickey Mouse, Minnie Mouse, Minnie Baby, Mickey Baby, Winnie The Pooh, Disney Princess, Frozen,Carskarakterlerinin yanı sıra, diğer önde gelen lisans karakterleri olan Spiderman, Avengers, Warner Bross karakterleri olan Tweety, Buggs Bunny ve Looney Tunes, Pepee, Niloya, Winx, Barbie, Monster High, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Superman ve Batman, Hot Wheels ve Pj Masks karakterlerinin ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyümüz 6.500 noktada satılmaktadır.
Balonevi, konusunda lisanslı karakter çeşitliliğinde Türkiye’de ilk sırada yer alıyor.Günceli yakalayarak lisanslı karakter sayısını arttırmak ise hedefimiz.