Geri
Menüler
Geri
KVKK Menü
Geri
Ziyaret Menü
Anasayfa Kategoriler Arama 0 Sepetim Hesabım
Balonevi Tanıtımı İçin Tıklayınız
Balonevi Ürün Tanıtımı İçin Tıklayınız!
English Turkish Spanish French German Italian Portuguese Russian Arabic
08:00 - 17:30 WhatsApp ile iletişime geç
WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilmek İçin Tarayıcınızdan WhatsApp Web'e Giriş Yapmanız Gereklidirx.

Politikalarimiz

Politikalarımız
Kalite Politikamız 

Tüm ürünlerimiz akredite kuruluşlarca tescillenmiştir. Tamamıyla doğal hammaddeden üretilen balonlar 5 yıl içerisinde tekrar doğaya geri dönebilir. Üretim aşamalarında kullanılan kimyasalların, gerek ürün kalitesi, gerekse insan sağlığı açısından son derece önemli olduğu bilinciyle hareket ederiz. 

Bu nedenledir ki, ürettiğimiz tüm ürünlerde gerekli olan EN 71-Part1,Part2,Part3 ve Part 12 testleri ve bunlara ek olarak balonlar için Nitrozamine analizleri, dünyaca kabul edilmiş akredite kuruluşlarca yapılmaktadır. 

Kaliteli ve sağlıklı ürün, doğayla dost üretim konusunda çok titiziz. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak ürün üretmeyiz.
Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Sürekli Gelişmeyi temel ilkelerimizden biri olarak benimseyip, ekip çalışması ile Kaliteyi Üretmek Balonevi çalışanları olarak hepimizin görevidir. 

Çevre Politikamız
Balonevi yönetimi ve çalışanları olarak, yasal mevzuat/düzenlemelere uymayı ve sürekli gelişmeyi temel alan bir çevre yönetimi anlayışını benimsemekteyiz.

• Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması 
• Kirliliğin ve atıkların kaynağında azaltılması
• Çalışanlarımızın çevre bilincinin artırılması
• Ürün tasarımında ve üretim süreçlerinde zararlı madde kullanımının azaltılması için daha az kirletici özelliği bulunanların araştırılması

yönünde faaliyetlerimizi Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, balon ve parti sektöründe çevresel öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İSG Politikamız

Balonevi Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak mağazalarımız ve fabrikamız dahil tüm işletmelerimizde; yaralanma ve sağlık bozulmalarının önlenmesine yönelik çalışmaları gerçekleştirmeyi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemini öncelikle insan merkezli düşünerek sürekli geliştirmeyi ana ilke olarak kabul ederiz. 
Bunun için yürürlükteki kanun ve mevzuata her koşulda uymak ve sürekli mevzuatı takip ederek mevzuata yönelik uygunluğumuzu gözden geçirerek, karşılaşılan riskleri en azından kabul edilebilir seviyede tutmayı hedefleriz.
Bu nedenle tüm çalışanlara “Önce iş güvenliği” kültürünü yaygınlaştırmak için yapılacak her çalışmayı baştan kabul ederiz.